Γιορτάζουμε την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων Με Αναπηρία με το δικό μας τρόπο. Ευχαριστούμε την κυρία Ρία Παπαευθυμίου που δίδαξε σ΄εμάς τα παιδιά της Γ’ τάξης του σχολείου μας, το τραγούδι του Παντελή Θαλασσινού στη νοηματική, ώστε το μήνυμα της αγάπης να φτάσει σε όλους!!
You May Also Like
75 χρόνια Ηνωμένα Έθνη-Διαμορφώνουμε σήμερα το αύριο που φανταζόμαστε
2ο Δ.Σ. Κω
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 75 χρόνια Ηνωμένα Έθνη-Διαμορφώνουμε σήμερα το αύριο που φανταζόμαστε