Με ενθουσιασμό και μεγάλη χαρά συμμετείχε ομάδα 7 μαθητών, που φοιτούν στο Τμήμα Ένταξης με την εκπαιδευτικό του Τσαπάκη Ευαγγελία, του σχολείου μας, στο Τουρνουά bowling που διοργάνωσε με επιτυχία το Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης του νησιού μας.
Με ενθουσιασμό και μεγάλη χαρά συμμετείχε ομάδα 7 μαθητών, που φοιτούν στο Τμήμα Ένταξης με την εκπαιδευτικό του Τσαπάκη Ευαγγελία, του σχολείου μας, στο Τουρνουά bowling που διοργάνωσε με επιτυχία το Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης του νησιού μας.